HAKKIMIZDA

Gelişen ve ilerleyen sanayi ile birlikte yaşadığımız çevrede yalıtım artık bir lüks değil kaçınılmaz bir ihtiyaç olduğu bilincine toplum olarak erişiyoruz. Geleceğe yaşanabilir bir dünya bırakabilmek için suyun ve enerjinin az tüketimi ile faydalarını nasıl yakalarız dediğimiz noktada yalıtımın önemini bir kez daha ortaya çıkıyoruz. Bizde bu ilkelerin doğrultusunda, müşterilerimize nasıl konforlu hayat sunabiliriz diye 15 yıl evvel bu sürece başladık.

Sektördeki 15.yılımızı sizlerle birlikte doldurmanın heyacanını yaşıyoruz.Yalıtım sektörünün yeniliklerini yakından takip ederek mekanlarınız için en iyi uygulamaları kaliteli hizmet ve ekonomik rakamlarla sizlere sunuyoruz.

Kalite de işçilik vizyonumuzun temelini oluşturuken kullandığımız malzemelerin kalitesi ve her bütçeye uygun olması 15 yıllık süreçte tercih sebebi olma sebebimizdir. Tüm yalıtım ve mantolama sistemlerinde evlerinizi ve mekanlarınızı daha yaşanabilir hale getirebilmek için sizlere en iyi hizmet vermek için "Ekin Yalıtım" olarak buradayız.